Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

   Nasza oferta w celu zapewnienia klientom pełnej obsługi zawiera również całodobowy serwis ( pogotowie serwisowe 24 h na dobę 7 dni w tygodniu dojazd do klienta w 4h od momentu przyjęcia zgłoszenia. ). W przypadku uruchomionych przez nas instalacji jest ona wpisana w umowie odbiorowo-rozruchowej i wynosi 12 miesięcy. Zapewnia ona klientowi prawidłową prace w odpowiednim przedziale temperaturowym ( ustalonym przez niego ), jak również udzielamy gwarancji na wszystkie urządzenia , podzespoły wykorzystane do instalacji i w przypadku prawidłowej obsługi w razie awarii podlegają one wymianie na nowe – klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wymianą jak i dojazdem na miejsce.

   Po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego proponujemy naszym klientom podpisanie umowy na konserwacje, przeglądy i dozór instalacji i urządzeń na czas nieokreślonym. Gwarantuje ona w razie potrzeby nasz przyjazd w określony umową czasie i naprawę urządzenia oraz prawidłową prace instalacji.

POGOTOWIE SERWISOWE

Klientom proponujemy również nasze usługi w zakresie:
- modernizacji, rozbudowy, przeróbek instalacji w zależności od potrzeb właściciela
- wykonujemy próby ciśnieniowe w razie ucieczki czynnika chłodniczego w celu lokalizacji nieszczelności
- wymiana skraplaczy
- wymiana sprężarek
- wymiana wszelkich podzespołów tj. presostaty, termostaty, filtry, zawory, elektromagnetyki, czujki, czujniki drzwi, przekaźniki styczniki itd.
- wymiana gazu z R22 na obowiązujący, dostępny i dopuszczony do sprzedaży i użycia
- likwidacja wycieków wodnych z mebli chłodniczych

Posiadamy magazyn części zamiennych, dlatego jesteśmy w stanie szybko sprostać waszym wymaganiom w razie problemów, zapytań, potrzeb.

Z nami bądź spokojny o temperatury- masz jeden problem z głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz skorzystania z naszych usług i doświadczenia.

Copyright © Tar-Cooler    |    Created by: Comp-Web Studio